Polityka prywatności

Projektujemy i tworzymy dla ciebie

Firma Wolf Meble z siedzibą przy ul. Kwiatowa 9 w Czańcu, 43-354, numer NIP: 937-000-65-83, REGON: 070565207 oświadcza, że wszelkie dane osobowe (zwane dalej „danymi”) są uważane za ściśle poufne i podlegają przetwarzaniu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Bezpieczeństwo danych osobowych jest dla nas priorytetem.

Oferujemy wysokiej jakości meble kuchenne, łazienkowe, tworząc zarazem szafy, garderoby, biblioteki i zabudowy. Każdy realizowany przez nas projekt dopasowywany jest do potrzeb i preferencji klienta. Dlatego też tak ważny jest dla nas kontakt ze zleceniodawcą.

Gwarantujemy wstępne konsultacje i fachowe doradztwo, oferując optymalne rozwiązania na każdą kieszeń. Wykonujemy meble zarówno według projektów własnych (indywidualnie przygotowane dla klienta), jak i według projektów powierzonych.

Oprócz standardowych zleceń przyjmujemy także te, zgłaszane przez różnego rodzaju firmy i instytucje. Nasze meble są trwałe, bezpieczne, funkcjonalne i niezwykle estetyczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszego studia i bliższego przyjrzenia się ofercie.

Regulamin sklepu

Sklep internetowy znajdujący się pod adresem www.wolfmeble.pl działa w sposób następujący. Po wybraniu konkretnego produktu uprzejmie prosimy o wypełnienie krótkiego formularza, który dotrze do nas jako zapytanie. My natomiast jak najszybciej postaramy się odpowiedzieć Państwu, czy dany produkt posiadamy obecnie w naszej ekspozycji, czy też będzie trzeba go zamówić u naszego partnera.